Het Ajaxshirt is heilig. Dat moet natuurlijk zo blijven. Beko helpt je daar graag bij. Zij zorgen dat jouw Ajaxshirts er stralend uit blijven zien. Wat je ook kunt doen, is je shirt inlijsten. Dan blijft-ie sowieso mooi. In samenwerking met Ajax’ officiële sponsor geven we twee ingelijste en door de selectie gesigneerde shirts weg!
Je kent Beko wellicht al van naam, want de witgoedgigant was jaren shirtsponsor van FC Barcelona. Europa’s nummer één op het gebied van huishoudelijke apparaten is sinds vorig seizoen ‘Official Confidence Partner’ van Ajax, zoals dat zo mooi heet.
Beko en Ajax maken samen inspirerende content en ontwikkelen maatschappelijke initiatieven. Het thema vertrouwen vormt daarbij de rode draad. Denk aan betrouwbaarheid in apparaten, maar bijvoorbeeld ook aan duurzaamheid.
En natuurlijk doet Beko ook graag iets voor supporters! In samenwerking met Ajax’ officiële sponsor mogen we twee ingelijste shirts weggeven. Het gaat om het derde shirt van seizoen 2025/2026, uiteraard met die ouwe erop. De hele selectie heeft er ook zijn krabbel opgezet.
Om kans te maken op deze toffe prijs, moet je natuurlijk wel wat doen. Namelijk het juiste antwoord geven op onderstaande prijsvraag. Leden van Ajax Life hebben daarvoor de tijd tot en met zondag 19 juli. We nemen een dag later contact op met de winnaars.
Prijsvraag: het uitduel met Fenerbahce uit 1968 ging de geschiedenis in als modderwedstrijd. De wasmachine draaide vast overuren. Wie scoorden er destijds namens Ajax?
Wil je ook meedoen aan prijsvragen en evenementen van Ajax Life? Word dan snel lid!
Beste Ajacied,
We hebben jouw inzending voor de prijsvraag ontvangen. We nemen per e-mail contact op met de winnaars.
Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2026 ajaxlife.nl – Powered by TRES