Prijsvraag

Win bezoek aan Ajax - sc Heerenveen inclusief vervoer in BMW!

Rondom het eerste thuisduel in de eredivisie hebben Supportersvereniging Ajax en Van Poelgeest BMW meteen een knaller van een prijsvraag voor je! Je maakt niet alleen kans op een setje kaarten voor Ajax - sc Heerenveen, maar wordt ook heen en weer gereden in een BMW!

30 juli 2026 - 15:45
Bmwajahee800
Deze mannen vielen vorig seizoen in de prijzen. © Ajax Life

Van Poelgeest BMW is Official Automotive Partner van Ajax, zoals dat zo mooi heet. De twee partijen verlengden onlangs het contract tot medio 2029. Ook SV Ajax en Van Poelgeest BMW sluiten de handen ineen.

Dat resulteert gelijk in een toffe prijsvraag. We mogen één lid van Ajax Life en zijn of haar introducé blijmaken met een unieke ervaring rondom het thuisduel met Heerenveen.

De winnaars worden op zondag 16 augustus thuis opgehaald in een BMW met chauffeur. Vervolgens rij je naar de Johan Cruijff Arena, waar onze ploeg om 16.45 uur aftrapt tegen Heerenveen. Daarna brengt de chauffeur je weer thuis. 

Dat klinkt als een vet dagje uit, toch? Als je een nog beter idee van de prijs wil krijgen, kun je deze video checken.

Om kans te maken op deze unieke prijs, moet je eerst het juiste antwoord geven op onderstaande prijsvraag. Dat kan tot en met zondag 9 augustus. We nemen een dag later contact op met de winnaar. 

Prijsvraag: in welk jaartal ging de samenwerking tussen Ajax en Van Poelgeest BMW in?

Wil je ook meedoen aan prijsvragen en evenementen van Ajax Life? Word dan snel lid! 

Het formulier wordt geladen…

Word vanaf €20,-* lid tot einde seizoen 2026/2027

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.

* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.

Extra voor leden

  • Voorrang bij kaartverkoop

  • Tijdens evenementen dichtbij spelers

  • Heel veel korting, acties en prijzen!

Lid worden >