Ajax heeft achter gesloten deuren een oefenduel afgewerkt tegen PEC Zwolle. Het werd 4-1. Joël Veltman stond aan de aftrap en deed zodoende spelritme op.
Voor Veltman is het fijn om minuten te maken, ook al gaat het om een onbeduidend oefenduelletje. Hij zat tegen VVV-Venlo (6-0) op de bank, mocht even warmlopen, maar mocht zijn trainingspak aanhouden.
Na alle blessureleed is het voor de 27-jarige Veltman zaak om wedstrijdritme op te doen. Dat is lastig zat, want bij Jong Ajax mag hij gezien zijn leeftijd niet in actie komen. Erik ten Hag hintte er al eerder op dat hij mede om die reden midweekse oefenwedstrijden zou organiseren.
Ook de nieuwe doelman Bruno Varela kwam in actie. Hij moest de bal een keer uit het net vissen na een doelpunt van Sepp van den Berg. Voor Ajax was Zakaria Labyad flink op schot. De middenvelder trof driemaal doel. Dani de Wit was verantwoordelijk voor de vierde Ajaxtreffer.
De meeste spelers die zaterdag tegen VVV in actie kwamen deden overigens niet mee tijdens de gewonnen oefenwedstrijd. Zij werkten een reguliere training af en richtten het vizier alvast op Heracles-uit. Deze pot wordt zaterdagavond gespeeld.
Sluit je aan bij onze ruim 135.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2025 ajaxlife.nl – Powered by TRES