Nieuws

Kevin-Prince Boateng brengt eerbetoon aan Nouri

Speler van Las Palmas Kevin-Prince Boateng heeft aangekondigd het komende seizoen onder zijn wedstrijdshirt te zullen spelen met een ondershirt waarop een boodschap voor Abdelhak Nouri gedrukt staat.

22 juli 2017 - 13:01
UsershyraDesktopajax_dataimages3bc0ff12c6637c315e30580ae3d0a0df_normal
Boateng communiceert via Twitter te bidden voor Nouri © Pro Shots

Op de voorkant van het shirt staat ‘praying for you’, op de achterkant staan Nouri’s achternaam en rugnummer. "Ik doe dit om mijn steun te betuigen en omdat ik voor je bid", schrijft de voormalig Ghanees international.

Er is vanuit Ajax nog niet gereageerd op dit initiatief van de oud-speler van onder meer Tottenham Hotspur, AC Milan en Schalke 04. Het shirt in kwestie is hier te bekijken.

Word vanaf €7,50* lid tot einde seizoen 2024/2025

Sluit je aan bij onze ruim 135.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.

* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.

Extra voor leden

  • Voorrang bij kaartverkoop

  • Tijdens evenementen dichtbij spelers

  • Heel veel korting, acties en prijzen!

Lid worden >