Peter Bosz heeft de terugreis benut om de herhaling te bekijken van PAOK Saloniki - Ajax. Hij was waarschijnlijk de enige. Veel Ajacieden worden liever niet meer herinnerd aan het spel van hun ploeg, maar de trainer moet ervoor zorgen dat zondag tegen Sparta beter wordt gevoetbald.
Ajax is dit prille seizoen nog ongeslagen, maar als er net zo wordt gespeeld als in Thessaloniki? Dan geven we Sparta een goede kans. En hoe leuk het ook is dat er weer eredivisie wordt gespeeld op Het Kasteel is dat toch zeker niet de bedoeling...
“Tijdens de terugvlucht heb ik de wedstrijd teruggekeken. Er zijn me veel dingen opgevallen. We moeten uiteraard beter gaan spelen. Het is in ieder geval zo dat we voetballend alleen nog maar de weg omhoog kunnen vinden,” aldus Bosz via de officiële kanalen van Ajax.
De trainer deelt zijn voorbeschouwing via de clubwebsite omdat de selectie vrijdag genoot van een vrije dag. Vandaar dat er geen persgesprek werd gehouden. Bosz deelt onder meer dat het slechte spel losstaat van de verrassende opstelling waarin werd gespeeld.
“Hoe je ook speelt, met drie of vier verdedigers, het tempo moet hoger zijn. Je moet elkaar nauwkeuriger inspelen en niet zomaar onnodig balverlies lijden. Al die zaken hebben voor mij ook niets met tactiek te maken.”
Bosz wil nog niet kwijt hoe hij Ajax tegen Sparta ten strijde laat trekken. De trainer meldt wel al dat hij inzet op eigen kracht. “Ik kijk altijd voor 95 procent naar mijn eigen spelers, naar Ajax, en in heel kleine details naar de tegenstander. Bijvoorbeeld waar en hoe we druk gaan zetten.”
Sluit je aan bij onze ruim 135.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2025 ajaxlife.nl – Powered by TRES