Prijsvraag

Win kaarten voor thuisduel met Telstar én maak ritje in Ajax-BMW!

Rondom het allereerste thuisduel in de eredivisie hebben Supportersvereniging Ajax en Van Poelgeest BMW meteen een knaller van een prijsvraag voor je klaarstaan! Je maakt niet alleen kans op een setje kaarten voor Ajax - Telstar, maar wordt ook heen- en weer gereden in een Ajax-BMW!

22 juli 2025 - 14:57
Bmw800
Lekker autootje, hoor! © Van Poelgeest BMW

Van Poelgeest BMW is sinds seizoen 2023/2024 Official Automotive Partner van Ajax, zoals dat zo mooi heet. We zagen onlangs al hoe de spelers van Ajax 1 en Ajax Vrouwen hun nieuwe auto ophaalden bij Van Poelgeest BMW in Amsterdam.

Ook SV Ajax en Van Poelgeest BMW sluiten de handen ineen. Dat resulteert gelijk in een toffe prijsvraag. We mogen één lid van Ajax Life (18+) en zijn of haar introducé blij maken met een unieke ervaring rondom het thuisduel met Telstar.

De winnaars worden op zondag 10 augustus thuis opgehaald in een BMW M3 Touring, die natuurlijk in een wit-rood-wit Ajaxjasje is gestoken. Vervolgens rij je naar de Johan Cruijff Arena, waar onze ploeg om 14.30 uur aftrapt tegen Telstar. Daarna brengt de chauffeur je in de Ajax-BMW weer keurig thuis. 

Dat klinkt als een vet dagje uit, toch? Dachten wij ook! Om kans te maken op deze unieke prijs, moet je eerst het juiste antwoord geven op onderstaande prijsvraag. Dat kan tot en met woensdag 30 juli. We nemen een dag later contact op met de winnaar. 

Prijsvraag: waar staat de afkorting BMW voor?

Ook meedoen aan prijsvragen en evenementen van Ajax Life? Word dan snel lid!

Word vanaf €15,-* lid tot einde seizoen 2025/2026

Sluit je aan bij onze ruim 150.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.

* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.

Extra voor leden

  • Voorrang bij kaartverkoop

  • Tijdens evenementen dichtbij spelers

  • Heel veel korting, acties en prijzen!

Lid worden >