Ajax strijkt dinsdag neer in Italië, waar de ploeg van John Heitinga deelneemt aan de eerste editie van de Como Cup. We gingen alvast de stad in en schoten plaatjes. Kijk je mee?
Celtic FC is donderdag om 20.30 uur de eerste tegenstander van Ajax. Het duel wordt gespeeld in Stadio Giuseppe Sinigaglia, dat direct aan het Comomeer ligt. Afhankelijk van het resultaat, spelen de Amsterdammers hun tweede wedstrijd op zaterdag of zondag. Dan is gastheer Como 1907 of het Saoedische Al-Ahli de opponent.
We kregen al veel berichtjes van Ajacieden die deze week ook in Lombardije vertoeven. Zij combineren Ajax met een fijne vakantie of trekken er simpelweg een paar dagen op uit. Ideaal zo in de zomer.
Al helemaal omdat de Como Cup deel uitmaakt van een groter festival in de gelijknamige stad. Zo wordt er in het centrum een Football on the Lake Fan Village opgetuigd, die je vanaf woensdag kunt bezoeken. We zijn benieuwd! Op de omliggende terrassen vloeit het bier al rijkelijk.
Kortom, het is prima toeven onder de Italiaanse zon. Goed, dan is het nu tijd om plaatjes te kijken. Met de hartelijke groeten uit Como!
Sluit je aan bij onze ruim 150.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2025 ajaxlife.nl – Powered by TRES