Lucky trok maandag de voetbalschoenen weer aan. Dat gold ook voor 240 Ajaxsupportertjes. Het werd een heerlijke dag tijdens de Ajax Kids Tour op sportpark De Toekomst. En als verrassing kwamen spelers van Ajax en Ajax Vrouwen langs!
Op het trainingscomplex van Ajax werd het een heerlijke voetbaldag vol leuke spelletjes. De zon scheen volop. Natuurlijk was mascotte Lucky van de partij om een balletje mee te trappen en high-fives uit te delen. Tijdens de ochtendsessie kwamen een aantal spelers van Ajax Vrouwen gedag zeggen, waaronder Lily Yohannes en Tiny Hoekstra.
De deelnemertjes van de middageditie kregen een verrassingsbezoekje van Kian Fitz-Jim en Branco van den Boomen. Natuurlijk werden er volop foto’s gemaakt en konden de kinderen vragen stellen aan de twee Ajacieden.
Toch werd natuurlijk vooral plezier gemaakt met de bal. Denk aan schieten op een onwijs groot dartbord of aan grappige dribbeloefeningen waarbij je ineens achteruit moet lopen. Of er ook tijd was voor gewoon een lekker partijtje? Oh, jazeker!
De vele papa’s en mama’s langs de kant genoten van een wit-rood-witte kinderzee. Wat een pret! Lekker voetballen op het gras waar normaal gesproken de spelers van Ajax trainen. Gaaf!
Onze fotograaf van Pro Shots bracht de dag in beeld. Kijk maar!
Wil jij ook meedoen aan evenementen en prijsvragen van de Ajax Kids Club? Word dan snel lid! Nieuwe aanmeldingen worden verwerkt vanaf 2 juni.
Sluit je aan bij onze ruim 150.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2025 ajaxlife.nl – Powered by TRES