Lijkt het jou tof een uniek Ajaxobject te hebben? Dan is het zaak nu even goed op te letten. We hebben namelijk een speciale prijsvraag voor je, waarmee je kans maakt op een gesigneerde afscheidslijst van Maarten Stekelenburg of Michael Reiziger!
Het is een mooie traditie dat afzwaaiende Ajacieden van Supportersvereniging Ajax een bijzonder aandenken ontvangen aan hun tijd in Amsterdam. Voorafgaand aan het thuisduel met FC Utrecht (3-1) werden Stekelenburg en Reiziger in het zonnetje gezet.
Dik verdiend! Stekelenburg stond verspreid over twee periodes maar liefst 311 keer onder de lat bij Ajax. Op veertigjarige leeftijd kondigde de goalie onlangs zijn voetbalpensioen aan. Reiziger timmerde in Amsterdam de laatste jaren hard aan de weg op trainersgebied. Hij loodste Jong Ajax in 2018 naar het kampioenschap in de eerste divisie en was de afgelopen jaren assistent-trainer bij de hoofdmacht.
Een daverend applaus rolde dan ook van de tribunes voor deze dapp’re strijders, die vervolgens vol trots onze afscheidslijst in ontvangst namen. Op een tweede exemplaar werd een handtekening gezet. Die gesigneerde lijst kun jij nu winnen! Een uniek verzamelobject. Je kunt in hier formulier hieronder aangeven op welke lijst jij kans wil maken.
Klinkt tof, toch? Je moet er natuurlijk wel iets voor doen. Als lid van Ajax Life of Ajax Jonge Schare is het zaak het juiste antwoord te geven op onderstaande prijsvraag. Je hebt daarvoor de tijd tot en met dinsdag 30 mei. Daarna nemen we contact op met de winnaars. Succes!
Prijsvraag: tegen welke club maakte Stekelenburg in 2002 zijn officiële debuut voor Ajax?
Ook meedoen aan prijsvragen en evenementen van Ajax Life of Ajax Jonge Schare? Word dan snel lid. Nieuwe aanmeldingen worden vanaf 1 juni verwerkt.
Beste Ajacied,
We hebben jouw inzending voor deze prijsvraag ontvangen. We nemen per e-mail contact op met de winnaars.
Geen items gevonden.
Met meer dan 125.000 Ajacieden staan wij achter Ajax!
Ajaxsupporters delen hun clubliefde. Samen winnen, samen verliezen en samen juichen. SV Ajax organiseert toffe evenementen voor leden. Ook heb je dan als Ajacied veel voordelen.
Sluit je aan bij onze ruim 125.000 leden. Samen staan wij achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen te winnen!
© 2023 ajaxlife.nl – Powered by TRES