
Lees magazine Ajax Life 7 en puzzel jezelf naar bedrukt Ajaxshirt!
Het is weer tijd om te puzzelen! In elke editie van ons magazine Ajax Life maak je kans op het winnen van een Ajaxshirt. Lees de zevende editie dus maar goed, want wie weet win jij straks het thuis-, uit- of derde tricot!
Oh, en je mag ook kiezen welk rugnummer (plus eventueel een naam) je er graag op bedrukt zou hebben. Maar goed, dat komt later wel. Eerst maar eens winnen, nietwaar? Als lid van Ajax Life of Ajax Jonge Schare maak je in elk geval kans op deze prijs.
Het is zaak dat je de puzzel op pagina 81 oplost. Sommige antwoorden zijn te vinden in de zevende editie van ons magazine. We zijn op zoek naar het woord of de zin in de rode balk én die in de oplossingenbalk.
Heb je de oplossingen van de puzzel gevonden? Vul de juiste antwoorden dan uiterlijk donderdag 13 maart in via onderstaand formulier. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen.
Wil je ook meedoen aan prijsvragen en evenementen van Supportersvereniging Ajax? Word dan snel lid! Tot het einde van het seizoen betaal je slechts 14 euro.
Altijd op de hoogte?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media
Luister naar de Ajax Life Podcast!
Iedere vrijdag. Door en voor supporters. Lekker luisteren, gewoon doen!

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!
vanaf €15,- tot einde seizoen
Jouw voordelen
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen
En nog veel meer!


