Ajax - NEC
Zaterdag 10 oktober
10/10
Eredivisie
Supporters volgen oefenduel Ajax vanachter een hek. © Ajax Life
25 juli 2023 19.52 Door Floris Roos

Dagje ‘Herzo’ gevat in kletsnat fotoverslag met glurende fans

De tweede dag van Ajax in Herzogenaurach zit erop. Op de campus van Adidas gedroegen de weergoden zich tamelijk verward, terwijl de Ajacieden trainden én een oefenduel afwerkten. En wij? Wij maakten foto’s!

Je zou kunnen zeggen dat de ochtendsessie van Ajax in het water viel, maar dat zou niet terecht zijn. Ja, het regende pijpenstelen, maar de spelers hadden een uitstekende grasmat onder de noppen. Onweer bleef gelukkig achterwege, dus Maurice Steijn kon gewoon doen wat hij van plan was.

De training was niet heel intensief. Een partijvorm, wat afwerken en een passoefening. Dat was niet zo gek, want om 17.00 uur stond het ingelaste oefenduel met SpVgg Unterhaching (5-3) op de rol. Het wolkendek bleef dreigend boven Sportplatz Adi Dassler hangen, maar er kwam gelukkig geen water meer uit.

Hoewel de wedstrijd helaas niet toegankelijk was voor supporters, had een aantal slimmeriken hier maling aan. Three little birds klonk vanaf het dak van de naastgelegen parkeergarage. Aan de andere kant van het veld hadden twee Ajacieden zich verschansd achter het hekwerk. Zij zagen hoe Ajax voor rust ploeterde en na de pauze alsnog afstand nam.

Al dit soort zaken komt natuurlijk voorbij op onderstaande foto’s. Veel kijkplezier!

Altijd op de hoogte?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Luister naar de Ajax Life Podcast!

Iedere vrijdag. Door en voor supporters. Lekker luisteren, gewoon doen!

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!

vanaf €15,- tot einde seizoen

Jouw voordelen

  • Voorrang bij kaartverkoop

  • Tijdens evenementen dichtbij spelers

  • Heel veel korting, acties en prijzen

  • En nog veel meer!