HNK Hajduk Split - Ajax
Donderdag 15 oktober
15/10
Conference League
In de zomermaanden domineren de geruchten rondom Tadic en Berghuis. © Pro Shots
05 juli 2021 14.27 Door Fabian Nagtzaam

Transferperiode niet favoriet

Deze periode is voor mij altijd het minst van het jaar. Geen clubvoetbal in competitieverband en helaas wel veel geruchten rondom spelers. Sommigen vinden die geruchten juist mooi, ik ga er daarentegen slecht op.

Wij als supporters zullen het nooit in onze hoofden halen om de mooiste club van de wereld te verlaten, maar er zijn altijd spelers, zaakwaarnemers en anderen die daar anders over denken. Als supporter kun je alleen maar hopen op loyaliteit en vaak is die ver te zoeken.

Zo ook afgelopen week, met het grote nieuws dat onze zeer gewaardeerde aanvoerder Dusan Tadic op het punt zou staan om onze club te verlaten. Heel de supporterswereld weer in rep en roer, want wat zouden wij zonder de Servische topspeler moeten? AC Milan stond naar verluid open voor het aantrekken van onze Dusan, maar gelukkig was daar het bericht in de media dat Ajax geenszins van plan is om de aanvaller te laten gaan.

Daarnaast gaat sinds een aantal weken het hardnekkige gerucht over de komst van Steven Berghuis rond. Ook daar zijn supporters van beide kampen inmiddels druk mee en zijn er veel voor- en tegenstanders van een eventuele transfer. Het journaille laat zich eveneens niet ongemoeid in de discussie, wat voor extra olie op het vuur zorgt.

Als supporter kun je alleen maar hopen op loyaliteit en vaak is die ver te zoeken.

Over de eventuele komst van Kamaldeen Sulemana ga ik al helemaal niet veel uitweiden. Als je alles mag geloven, dan heeft deze beste jongen inmiddels al een medische keuring in Amsterdam achter de rug, zit ook Manchester United achter hem aan en schijnt hij inmiddels bij Stade Rennes te zijn gespot. Zomaar drie transfersoaps in een notendop.

Natuurlijk begrijp ik dat de kranten en televisieprogramma’s moeten worden gevuld, maar mij als supporter maakt het altijd een tikkeltje onrustig. Daarom spreek ik de hoop uit dat de directie van Ajax het opnieuw voor elkaar krijgt om de kern van de selectie bij elkaar te houden. Vervolgens deze aan te vullen met jeugdspelers, dan wel echte toppers. Waarbij laatstgenoemden direct van toegevoegde waarde moeten zijn.

Er zullen nog vele geruchten volgen de komende periode en als er spelers komen, dan moet nog maar blijken of dit echte Ajacieden zijn. Wij als supporters blijven in ieder geval ook na deze zomerperiode onvoorwaardelijk voor Ajax. Eens Ajacied, altijd Ajacied!

Actueel

Blogs

Altijd op de hoogte?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media

    Luister naar de Ajax Life Podcast!

    Voor en door supporters

    Lekker luisteren, gewoon doen!

    Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!

    vanaf €15,- tot einde seizoen

    Jouw voordelen

    • Welkomstcadeau

    • Tijdens evenementen dichtbij spelers

    • Heel veel korting, acties en prijzen

    • Voorrang bij kaartverkoop en

       nog veel meer!