
Klaassen maakt maar weer eens de 1-0 en mag op onze wallpaper!
Er zijn maar weinig Ajacieden die zo mooi juichen als Davy Klaassen. De middenvelder was tegen Young Boys (3-0) maar weer eens verantwoordelijk voor de openingstreffer en dat levert hem naast de bijnaam ‘Mister 1-0’ ook een wallpaper op!
Sinds Klaassen weer terug is bij Ajax, is de ploeg er naast het nodige gif ook wat betreft het juichen stukken op vooruit gegaan. Juichen met het kind van de club is altijd goud. Oerkreet, gebalde vuisten en pure emotie. Schitterend! Daar krijg je echt nooit genoeg van.
Weet je waar we ook nooit genoeg van krijgen? Klaassen op de wallpaper! We hadden ook zomaar voor de uitstekend spelende Edson Álvarez of Jurriën Timber kunnen kiezen, maar zeg nou zelf: deze juichplaat van Klaassen is toch te mooi om te laten liggen?!
En even afgezien van het fijne juichen, Klaassen is dit seizoen ook gewoon onwijs belangrijk voor zijn ploeg. Van de elf doelpunten die hij maakte, waren er zeven de openingstreffer. De middenvelder wordt inmiddels niets voor niets ‘Mister 1-0’ genoemd.
Genoeg redenen voor een plekje op de wallpaper, toch? Wij vinden in ieder geval van wel! Dus hup, installeren maar! Krijgen we in ruil een screenshotje? Afgesproken!

Altijd op de hoogte?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media
Luister naar de Ajax Life Podcast!
Voor en door supporters
Lekker luisteren, gewoon doen!

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!
vanaf €15,- tot einde seizoen
Jouw voordelen
Welkomstcadeau
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen
Voorrang bij kaartverkoop en
nog veel meer!









