
Gortdroge cult: hengelen met Danny Blind
In onze zoektocht naar nostalgische Ajaxfilmpjes komen de video’s van Harry Vermeegen nogal eens voorbij. De televisiepresentator nam in de jaren negentig veelvuldig Ajacieden mee uit vissen. Danny Blind was de eerste die met hem in een bootje stapte.
Met zijn vistripjes trad Vermeegen buiten de gebaande paden en interviewde hij voetballers eens in een andere setting. Het leverde regelmatig kolderieke en humoristische situaties op. Andere video’s waren juist gortdroog, maar precies daardoor grappig. Onder die categorie valt dit filmpje.
In de allereerste aflevering van De Regenjas zien we Vermeegen en Blind samen ronddobberen in een bootje. Daar wordt de toenmalige situatie bij Ajax besproken. Blind senior geeft aan dat het niet makkelijk is het vertrek van zeven basisspelers op te vangen. Woorden die ook prima op het huidige seizoen van toepassing hadden kunnen zijn.
Blind vertelt ook bezig te zijn aan zijn laatste seizoen als profvoetballer, maar daar houdt het serieuze deel wel mee op. Verder is de video vooral kolderiek. Onder het genot van een bakkie pleur en een bammetje wordt de beste vistactiek besproken. De dobber wordt geanalyseerd en het geduld van het duo wordt flink op de proef gesteld.
Of de mannen erin slagen ook nog iets te vangen? Daarvoor moet je de video zelf even bekijken. Een stukje nostalgische televisie, dat aan het einde van de vorige eeuw goed scoorde, al vond Blind zelf het vissen vooral een saaie bezigheid, haha!
Altijd op de hoogte?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media
Luister naar de Ajax Life Podcast!
Iedere vrijdag. Door en voor supporters. Lekker luisteren, gewoon doen!

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!
vanaf €15,- tot einde seizoen
Jouw voordelen
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen
En nog veel meer!

