Ajax - NEC
Zaterdag 10 oktober
10/10
Eredivisie
Bergwijn in duel met Nieuwkoop. © Pro Shots
08 april 2024 11.20 Door De Redactie

Geen vooronderzoek naar slaande beweging Bergwijn tijdens klassieker

Een zichtbaar gefrustreerde Steven Bergwijn liet zich tijdens Feyenoord-uit (6-0) gaan tegen verdediger Bart Nieuwkoop. De aanvoerder maakte een slaande beweging. Hij werd daarvoor niet gestraft. Dat gebeurt ook achteraf niet.

Bergwijn maakte de slaande beweging vlak voor rust, tijdens een sprintduel met Nieuwkoop. Natuurlijk gingen de herhalingen van het moment hard rond op sociale media. Arbiter Danny Makkelie greep niet in. Geen geel en geen rood. Ook de VAR vond het niks.

Precies om die laatste reden hoeft Bergwijn achteraf niet te vrezen voor represailles. “Deze situatie is gezien en beoordeeld door de VAR, daarom kan de aanklager betaald voetbal er niets meer mee doen,” leert navraag door Ajax Life bij de KNVB.

We kunnen stellen dat Bergwijn, die in elk geval dus nog iets raakte, daar best goed mee wegkomt. 

Actueel

Blogs

Altijd op de hoogte?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!

vanaf €15,- tot einde seizoen

Jouw voordelen

  • Voorrang bij kaartverkoop

  • Tijdens evenementen dichtbij spelers

  • Heel veel korting, acties en prijzen

  • En nog veel meer!