
Ajacieden in Waalwijk zien treffers vooral pal voor hun neus vallen
De zeshonderd Ajacieden in het uitverkochte uitvak moesten geduld hebben in Waalwijk. Ajax maakte het voor rust veel te spannend, maar nam erna gelukkig ruim afstand van RKC. Hier het fotoverslag door de ogen van de supporters.
Dit keer geen spandoeken of vlaggen. Een deel van de Ajaxaanhang besloot het duel in het Mandemakers Stadion te skippen. Zij protesteerden tegen de verplichte buscomi naar Waalwijk. Is dat nou allemaal echt nodig? Ze vragen het zich terecht af. Gezien de vele Ajaxshirts is en rondom het stadion, is die vraag gerechtvaardigd.
Toch was het uitvak volledig uitverkocht. En ook buiten het uitvak was er zichtbaar steun voor de gasten uit Amsterdam. En dat kon ook allemaal gewoon. Niks aan de hand. Sportief gezien leek er voor rust wel het een en ander loos. Ajax speelde ver onder de maat en liet RKC er heel goed uitzien.
Na rust stelden de Ajacieden op het veld gelukkig orde op zaken en werd alsnog een ruime 1-4-zege geboekt. De foto’s hieronder zijn geschoten door De Brouwer. Klaar met plaatjes kijken? Stem dan nog even op jouw Ajacied van de Wedstrijd. Dank!

Altijd op de hoogte?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op sociale media
Luister naar de Ajax Life Podcast!
Voor en door supporters
Lekker luisteren, gewoon doen!

Sluit je aan bij onze ruim 155.000 leden!
vanaf €15,- tot einde seizoen
Jouw voordelen
Welkomstcadeau
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen
Voorrang bij kaartverkoop en
nog veel meer!







