De Supportersvereniging Ajax en AFCA Supportersclub worden in de toekomst betrokken bij het overleg voorafgaand aan de prijsstelling van Ajaxduels. Dat is de belangrijkste uitkomst van een gesprek met Ajax' commercieel directeur Henri van der Aat.
Daarnaast krijgen seizoenkaarthouders die al een passe-partout hebben gekocht, of nog gaan aanschaffen op maandag 6 september, een extra korting van 15 euro in de vorm van een waardebon. Deze actie loopt tot 24.00 uur. Seizoenkaarthouders ontvangen al een korting van 15 procent bij aanschaf van een passe-partout. Daar bovenop verstrekt de club dus de genoemde waardebon van 15 euro (één bon per seizoenkaarthouder).
Beide supportersverenigingen zijn gematigd tevreden met de uitkomst. Daniel Dekker, voorzitter van de 85.000 leden tellende Supportersvereniging Ajax: "We zijn vooral blij dat Ajax ons in de toekomst nauwer bij de prijsstelling zal gaan betrekken. De waardebon was op deze korte termijn het maximaal haalbare. Nu hebben we toch nog iets voor de trouwe supporters kunnen doen."
Beide, door Ajax officieel erkende supportersverenigingen, verzochten de commercieel directeur voorafgaand aan de kaartverkoop in de prijsstelling rekening te houden met een 'beloning' voor de trouwe achterban, maar trokken afgelopen week alsnog gezamenlijk aan de bel, nadat de club de hoge prijsstelling voor de Champions League zonder tegenreactie naar buiten bracht.
"Het was beter geweest als Ajax de prijsstelling vooraf met ons had besproken, nu liepen we noodgedwongen achter de feiten aan, maar zijn we redelijk positief over het resultaat," zegt AFCA Supportersclubvoorzitter Patrick van der Meer.
Op www.ajax.nl wordt uiterlijk vrijdag 10 september gecommuniceerd hoe supporters in het bezit kunnen komen van de genoemde bon.
15 euri.. Voor de seizoenkaarthouders nog steeds een schamel bedragje, zonder seizoenkaart heb je hier helemaal niks aan. Ik ben afgelopen 2 jaar iedere Europese wedstrijd erbij geweest, voel me nu nog steeds genaaid...
Tja, de Ajax Life leden worden nog steeds niet bedient op deze manier.. Nog steeds kunnen SCC -houders 9(!) kaarten aanschaffen t/m dinsdag, daarna kunnen de SVA leden pas kopen, zonder korting en zonder waardebon! Prijzen vanaf zo'n 160 euro ben ik bang..
mosterd na de maaltijd noemen we dat. als we ons bek hadden gehouden was er dus niets gebeurd. het meest belachelijke is dat de actie tot 24 uur duurt. Dus we hebben nog ruim 11 uur nu? leuk ook voor de mensen die per ongeluk niet op internet zitten vandaag. leuk gebaar ajax, maar de fail is al dik gemaakt. die maak je hiermee niet goed
Ondanks de bon ga ik niet. Niet alleen vanwege de prijzen, maar ook de manier waarop Ajax dit allemaal doet.
En Loep, wees niet bang. Ik ken niemand die voor deze prijzen 9 passe-partouts aan zal schaffen. Begreep vanmorgen van een maat dat er tot nu toe 18.000 verkocht zijn. Vast en zeker de goedkope plaatsen achter de doelen.
En waarom alleen die seizoenkaart houders andere mensen hebben er niks aan zoals clubkaart houders. Denk ook is aan hun en niet alleen aan seizoenkaarthouders
Met die 15% korting, 10 euro waardebon en nu nog die 15 euro korting betaal ik maar 75 euro. toch een mooie prijs voor drie wedstrijden. de laatste ppt koste mij 86 euro. Uiteindelijk ben ik dus nu goedkoper uit