Seedorf: ‘Van mij mag CL morgen beginnen’

nieuws

Clarence Seedorf heeft er zin in. In de papieren versie van VI blikt de middenvelder vast vooruit op de ontmoeting tussen zijn club AC Milan en Ajax. Seedorf stond tot 1995 onder contract bij Ajax, de club waar het voor hem allemaal begon.

Tweede thuis
"Ik was tijdens het WK erg onder de indruk van Luis Suarez. Die gozer is echt levensgevaarlijk. En Martin Jol is een trainer die een hechte, goed voetballende ploeg kan bouwen. Voor mij is dit sowieso een geweldige loting. Tegen Auxerre speelde ik in 1993 één van mijn eerste Europese wedstrijden ooit. Met Ajax heb ik mijn eerste Champions League gewonnen, met Real Madrid de tweede. Ik ga de komende maanden twee keer naar huis. Zo voelt dat, als ik in Amsterdam of Madrid ben. Van mij mag de Champions League morgen beginnen."

Stuur door
Reageer
Reacties : 1286
Mooie woorden voor een in Nederland zeer ondergewaardeerde voetbalgrootheid.
Reacties : 43
idd
Reacties : 248
Mooi dat hij terugkomt in de arena.
Reacties : 828
Waardeer hem wel, vind dat hij in de selectie van Oranje thuis hoort!
Reacties : 1283
succes in de Cl clarence maar wil je even 2 wedstrijden rustig aan doen???
Reacties : 2462
Niet ondergewaardeerd, @Gabri. Hij is heel goed, maar kan je die penaltys van hem dan niet herinneren? Hij zou iig niet in het Ned. elftal horen, als je daarop doelt.
Reacties : 82
Clarence is een topper! Van mij krijgt hij een groot onthaal als hij het veld van de Arena betreedt... Als hij inderdaad maar rustig an doet tijdens de wedstrijden tegen AJAX!
Ajax - FC Utrecht
104 leden hebben gestemd.
je hebt de uitslag nog niet voorspeld. voorspel nu de uitslag via je profiel.

AJAX

05

Feb 12

11

Feb 12

16

Feb 12

AGENDA
Feyenoord

Lorenzo Ebecilio

49 leden hebben gestemd.
je hebt nog geen cijfer gegeven. Geef een cijfer via je profiel
Word lid van Ajax Life
login
wachtwoord

SVA Busreizen
Check jouw adresgegevens, je barcodenummer en geef je verhuizing door!
Word lid!
De kaartste Ajax Life
 
sluiten
OK