Ajax: 'Natuurlijk zijn de wedstrijden iets duurder'
nieuwsDoor: Redactie op 31 aug 2010
De supportersverenigingen wachten nog op een antwoord, maar ondertussen heeft Ajax aan De Telegraaf een reactie gegeven over de in onze ogen bizarre prijsstelling van de Champions Leaguekaarten. We citeren: "We vinden het vervelend dat er commotie ontstaat terwijl we allemaal blij zijn met het behalen van de Champions League. Natuurlijk zijn de komende wedstrijden iets duurder dan de kwalificatiewedstrijden tegen PAOK en Dinamo Kiev, dat werkt altijd zo bij toernooien."
'Waardering'
"We hebben een prachtige poule met absolute topclubs als tegenstander. Het is veel geld, maar we hebben de prijzen vergeleken met andere clubs, bijvoorbeeld de tegenstanders in onze poule en met FC Twente, dat ook in de Champions League uitkomt. Een Ajax-supporter betaalt voor sommige vakken nog geen 35 euro per wedstrijd. We proberen met name onze waardering te uiten naar onze trouwe seizoenkaarthouders, ook dit jaar weer ruim 42.000. Los van het feit dat ze hun eigen plek kunnen kopen, bieden we ze 15 procent korting aan," aldus Ajax tegenover De Telegraaf.
Iets duurder?
Tegen PAOK was het goedkoopste kaartje 18,50 euro. De huidige goedkoopste kaart ligt volgens Ajax rond de 35 euro. Op twee euro na dus een verdubbeling!
Iets duurder... Ga een ander in de maling nemen, maar niet je eigen supporters.
Ik heb geen seizoenkaart, want dat is al te duur. Voordat ik nu met mijn Clubkaart aan de beurt ben, betaal ik ook geen 35 euro voor een kaartje, maar waarschijnlijk het dubbele!! Leuk voor de seizoenkaarthouders, maar mij help je er niet mee, zeker niet als zij 9!!passepartout's mogen halen!
de goedkoopste passe partouts zijn MET 15% korting 35 euro per wedstrijd. beetje vreemd en onzinnig van ajax om die 15% later nog een keer als argument te gebruiken.
oh wacht, vergeten, wij zijn domme volgzame supporters. die slikken deze bullshit wel ...
ik wilde er eerst niet aan, maar uiteindelijk is er maar een antwoord: niet gaan! Een bter statement kun je niet maken. Alleen: is het supportersffront solidair genoeg dit te doen?
Volgens Het Parool is Ajax in gesprek met de supportersvereniging. Wellicht dat de redactie dat niet weet? Hahaha, wat een verklaring aan de telegraaf. Het zou netjes zijn als ze gewoon contact op zouden nemen en antwoord zouden geven aan de eigen supportersverenigingen.
Haha, de redactie = de supportersvereniging, dat zit allemaal in hetzelfde pand, dus die zullen dat wel van elkaar weten, Induweza. Maar dit is echt een flutverklaring, vergeleken met andere clubs blabla, altijd hetzelfde verhaal.
- edit redactie: We hebben het inderdaad bij de voorzitter gecheckt. Nuance: redactie is niet automatisch de supportersvereniging.
Met je eens, voor 150 euro 4,5 uur voetbal,
en dan ben ik nog geeneens in Amsterdam, kost me 20 euro treinticket en als ik met auto gaat ook nog eens tientje voor parkeren. Alles bij elkaar opgeteld kom ik op 200 euro! dit gaat nergens over voor een zielige student:(:S
Ook ik heb een mail gestuurd. Had al met een maat geregeld dat we samen zouden gaan en dan op 10 minuten bij kennissen van een andere maat pitten. Met deze prijzen wordt hem dat helaas niet.
Gewoon veel te duur, belachelijk. Mensen met een seizoenskaart die de club het hele seizoen lang al steunen (en ja de prijzen van de scc-en waren ook gestegen) betalen al veel en dan moeten ze voor deze wedstrijden ook weet ik het hoeveel betalen. Krijgen ze wel 15 hele % korting! Ik zou dan zeggen mensen met seizoenskaart minimaal 25%!!!
Ook bijzonder laf om te benoemen wat de goedkoopste kaarten zijn.. Waarom durven ze niet te benoemen dat de prijzen varieren van 35 tot 90(!) per stuk?
Belachelijk dat Ajax zo terug reageert naar de supporters nadat deze massaal achter Ajax stonden tegen Kiev, echt belachelijk dit, AJAX MOET ZICH DIEP SCHAMEN