Anita, Urby en De Jong bij Nederlands elftal
nieuws
Vurnon Anita, Urby Emanuelson en Siem de Jong zijn door Bert van Marwijk geselecteerd voor de oefeninterland tegen Oekraïne. Deze wedstrijd wordt half augustus in Donetsk gespeeld. Voor De Jong is het de eerste keer dat hij zich bij Oranje mag melden.
Te laat
Doelman Michel Vorm is de enige WK-ganger die voor deze oefentrip is opgeroepen. Dit betekent dat Maarten Stekelenburg, Gregory van der Wiel en Demy de Zeeuw rust krijgen. Het WK is pas net afgelopen en voor Ajax is het seizoen alweer volop begonnen. Vakantie zat er ook al niet in.
Emanuelson kreeg het nieuws kort na afloop van het duel met PAOK Saloniki te horen. Vrolijk kon hij er niet van worden. "We hebben net gelijkgespeeld tegen PAOK en ik was liever drie maanden eerder opgeroepen door de bondscoach."
|
|
Ze zullen alledrie dolblij zijn denk ik, ookal beweert Urby van niet, want dit houdt toch in dat ze voor de kwalificatiereeks in beeld zijn, zeker als ze een beetje goed presteren. |
|
|
Pff, wat een namen zitten er tussen zeg.. Roy Beerens, ongelofelijk! Wel leuk voor deze 3 jongens natuurlijk, maar wat Urby ook al laat doorschemeren: Ajax staat zeker voorop! |
|
|
Leuk voor die jongens, kunnen ze voelen hoe het niveau is en je leert altijd bij! |
|
|
Ik heb liever dat het momenteel alleen om Ajax draait. |
- Een staande ovatie in Bernabeu
- Vak 410 zorgt voor winst
- Jol grijpt de macht bij Ajax
- Blij om Ajax’ gepruts
- In de penarie
- Schaamteloze actie Ajax
- Ajax is allang niet meer van ons
- Beleid
- Denken wordt dromen met dank ...
- Een finale kater
- De Ajax-Barcelona Tragedie
- Het Finalegevoel
- De tactiek van Piet Hein
- De tirannie verdrijven
- Grapjas doet zich op Twitter ...
- Jonge Schare Bandieri Battle ...
- Analisten: 'CL-inkomsten voor...
- Bruno Silva pas in januari terug
- Blind verliest met Jong Oranje
- Vak 410 onder protest aanwezi...
- Standbeeld Litmanen ligt op s...
- VI: 'Keeper Graafland heeft g...
- Tainio traint voor het eerst mee
- Coronel: ‘Ajax zal nooit een ...
- Even aan leuke dingen denken...
- Waar komt dat 'nanana' toch v...
- Vervroegd sinterklaascadeautj...
- Ajax - Willem II verplaatst






