Ook transfer Mido verloopt moeizaam

nieuws

Ook transfer Mido verloopt moeizaam.Behalve de soap rond Mounir El Hamdaoui heeft Ajax ook moeite met het inlijven van Ahmed Hossam. De spits, beter bekend onder de naam Mido, vreest dat de deal afketst omdat de gesprekken tussen zijn club Middlesbrough en Ajax moeizaam verlopen.

Helpen
"De clubs zijn er nog niet in geslaagd een financieel akkoord te bereiken. De transfer zou kunnen mislukken en voorlopig blijf ik bij Middlesbrough," verklaart Mido tegenover Filgoal.com. De Egyptenaar zou voor trainer Martin Jol een welkome aanvulling in de punt van de aanval zijn.

"Ik speel graag bij Ajax komend seizoen, maar dan moeten de omstandigheden juist zijn. Dat is op dit moment niet het geval," vervolgt Mido. "Ik heb veel respect voor Ajax en zijn supporters. Ik koester de twee seizoenen dat ik voor Ajax speelde."

Jol verklaarde eerder deze week dat de aanvaller Ajax graag uit de brand wil helpen en dat de club wil kijken wat het voor Mido kan doen. Wellicht moet Mido even de truc herhalen waarmee hij in 2003 een vertrek uit Amsterdam forceerde.

Stuur door
Reageer
Reacties : 11
Ik snap absoluut niet waarom Ajax dit probleemgeval in huis wil halen.
Reacties : 252
zorg maar eerst dat we cl binnen halen!!!
Reacties : 1119
Laat die scharengooier en onruststoker alsjeblieft niet komen, er zijn toch wel betere, gedisciplineerde, voetballers te krijgen..?
Reacties : 21
Rot op met hem irritante vent.
 
sluiten
OK