UPDATE - Foto's: Ajax Life-fietsen gespot!
nieuws
De afgelopen dagen hebben verschillende Ajax-speurneuzen hun best gedaan om de Ajax Life-fietsen te spotten. Op de Noordermakt werd de fiets door twee Ajacieden op de gevoelige plaat vastgelegd. Piet Eiff uit Middelburg was de snelste met insturen. Het prijzenpakket is inmiddels onderweg naar Zeeland!
Foto
Mocht je de komende dagen ergens in de stad één van de negentien andere Ajax Life-fietsen zien, maak dan snel een foto en stuur deze naar organisatie@svajax.nl om kans te maken op een prijzenpakket.
Inzenden kan tot en met vrijdag 30 juli. Na vrijdag verloten we onder alle inzendingen de hoofdprijs: een wedstrijdarrangement voor twee personen.Hieronder de foto's van de fiets op de Noordermarkt.
Update: Inmiddels zijn ook Ajax Life-fietsen bij de uitgang van het Vondelpark (Amstelveenseweg) en Soccerworld gespot. De foto's zijn van dhr Pelswijk en dhr Decock. Beiden komen uit Amsterdam en kunnen het prijzenpakket tegemoet zien.
Update II: Kevin Hoekstra, lid van de Jonge Schare, spotte een Ajax Life-fiets op De Dam. Zijn prijs is onderweg. Vandaag, vrijdag, is de laatste dag dat foto's kunnen worden ingezonden!
Update III: Op de valreep ontvingen wij nog drie inzendingen. Maikel Karthaus zag een fiets op de Nieuwmarkt, Michiel Pauw vond een tweewieler bij de Westertoren / Anne Frank-huis en Servaas Vehmeijer uit Brussel vond een fiets bij de Pilsvogel!
De prijzen zijn inmiddels onderweg naar de winnaars!








|
|
Nou, ik ben nu in Amsterdam en heb heel erg veel fietsen gezien maar de Ajax Life-fietsen lijken onvindbaar! |
|
|
Kan ze ook niet vinden! |
|
|
Zal de helft niet al gestolen zijn inmiddels? Lijkt mij een leuke fiets:). |
|
|
@ QBAJAX, lijkt me niet die fiets stond vast met een groot hangslot voor een scooter :P |
|
|
En dan zit je een biertje te drinken in café Soccer World op zaterdagavond vlak voor de wedstrijd Ajax-FC Twente, kijk je naar links en zie je zomaar een Ajax-Life fiets staan! Was het niet t/m vrijdag dacht ik bij mezelf.. Balen! |
|
|
haha deze actie is weer geniaal |
![]() |
hahahaha, die laatste fiest, hoest met die bandjes hahahaha |
- Een staande ovatie in Bernabeu
- Vak 410 zorgt voor winst
- Jol grijpt de macht bij Ajax
- Blij om Ajax’ gepruts
- In de penarie
- Schaamteloze actie Ajax
- Ajax is allang niet meer van ons
- Beleid
- Denken wordt dromen met dank ...
- Een finale kater
- De Ajax-Barcelona Tragedie
- Het Finalegevoel
- De tactiek van Piet Hein
- De tirannie verdrijven
- Grapjas doet zich op Twitter ...
- Jonge Schare Bandieri Battle ...
- Analisten: 'CL-inkomsten voor...
- Bruno Silva pas in januari terug
- Blind verliest met Jong Oranje
- Vak 410 onder protest aanwezi...
- Standbeeld Litmanen ligt op s...
- VI: 'Keeper Graafland heeft g...
- Tainio traint voor het eerst mee
- Coronel: ‘Ajax zal nooit een ...
- Even aan leuke dingen denken...
- Waar komt dat 'nanana' toch v...
- Vervroegd sinterklaascadeautj...
- Ajax - Willem II verplaatst







