Terugblik op Ajax – PSV met Lammers en Wouterse

nieuws

Terugblik op Ajax – PSV met Frank Lammers en Jack WouterseIn de veertiende Ajax Life-krant van dit seizoen kondigde Arno de Jong, marketing & media manager bij Eredivisie Live, het al aan... Binnen niet al te lange tijd zou er een wedstrijd met fancommentaar worden uitgezonden. Afgelopen weekend was het dan eindelijk zo ver. Het was tijdens Ajax - PSV lachen, gieren en brullen met Frank Lammers en Jack Wouterse. Vanavond zijn de fancommentatoren vanaf 20:30 uur te gast bij Holland Sport op Nederland 3, om terug te blikken op het zeer geslaagde experiment.

Succes
Het fancommentaar lijkt door iedereen positief te zijn ontvangen. "Het is zeker voor herhaling vatbaar," aldus marketing & media manager Arno de Jong tegenover Ajaxlife.nl.

Stuur door
Reageer
Reacties : 3
Van mij hoeft dit allemaal niet. Nu was het natuurlijk leuk, omdat Ajax gewonnen heeft, maar het draagt niet bij aan het kijkplezier. Ik vond het zelfs erg storend!
Reacties : 6
Geluid vanuit het stadion, en daarmee de sfeer, was inderdaad bijna weggefilterd. Jammer!! Bovendien vindt ik een duo-presentatie altijd storend en voegt zeker niets toe. Alsof je naar een paar kibbelende dames zit te luisteren.
Reacties : 117
Vond het wel leuk voor zo'n wedstrijd, maar niet altijd.
Reacties : 205
dit moet je inderdaad niet elke week hebben. alleen tegen psv en feyenoord bijvoorbeeld. die frank werd wel helemaal weggeluld door onze jack. geweldig
Reacties : 902
Ik heb nog weinigen horen zeggen dat het leuk was.De meesten hebben toch weer teruggezet naar het gewone commentaar.
Zelf was natuurlijk in het stadion.Daar kan niets tegenop.
 
sluiten
OK